avrupa yakasında gezilecek yerler Aptallar için

Küçük asya Feneri'ne gidenler, İstanbul gökdelenler siluetinin görüldüğü görünüm eşliğinde, taraçalar halinde çeşitli kademelere konulmuş masalarda, denize karşı taze balık yemenin zevkine varıyor.

Çok uluslu yetişkin şirketlerden, kobilere, startup’lardan ik danışmanlarına 155 Bini aşkın firma Yenibiriş’i tercihediyor. Yenibiriş ile kolaylıkla duyuru verebilir, aradığınız adaya hızla ulaşabilirsiniz..

6 yüzyıl önce kurulan Poyrazköy'e ilk yerleşenlerin, Cenevizliler evetğu oran ediliyor. Sahili kum plaj olan Poyrazköy'ün çehresine, kıyı boyundaki yoğunluk manzaralı balık restoranları cazibe sıkıyor. Poyrazköy'bile alımlı bir ayrıksı mekan da Poyraz gözetleme kulesi ve kalesi.

Anadolu Kavağı da yıllardır değalışverişmeyen tayfsü ile nostaljik balıkçı köyü özelliğini koruyor. İstanbul'un akciğerlerinden biri olan Küçük asya Kavağı, balık lokantaları ile ünlü.

İstanbul'da denize girilebilecek arı sahiller beyninde arz meydan Riva, kumsalın arasından denize dökülen deresi, yeşil ve ormanlık çevresi ile çok kargaşa olmayan bir çevre.

Orman içre ve göl kenarında at ile gezinti tasni imkanı da kâin Kilyos'ta Cenevizliler döneminde yapım edilen, Padişah 2. Mahmut bir zamanlar restore edilen Kilyos Kalesi bile görülmesi müstelzim bünyelar beyninde durum tuzakıyor.

yakala.co’da mutlaka kendine gereğince bir punt bulursun. Bir Hürriyet soruntiraki olan yakala.co’nun daim seninmutluluğunu tedarik etmek sinein çalıştığını zinhar unutma!

Özellikle dinlenme kampı kaygılılarının akış ettiği Çilingoz'da, ayrıntılı kumlu 80 metre uzunluğundaki kumsal ve piknik mekanları bulunuyor. Çilingoz, yaz aylarında yurttaşlara denize duhul ve gölde balık tutma olanakı sunuyor.

8- Wifi da var: ÇINARALTI PİKNİK ALANI / ANKARA Şehir merkezine 20 dakika uzaklıktaki piknik kayranında belirtik ve kapalı piknik masaları, mangal ve semaver hizmetinin katı esna wifi da var.

Basıcı ki faydalı… Dünyanın en pahalı kentleri bile bu kıtada, en hesaplıları da… Adi amma dörtköşe bir Avrupa seyahati planlıyorsanız kendi deneyimlerimle harmanladığım bu listeye kesinlikle basar atın. İşte Avrupa'nın gezmesi en ucuz avrupa yakasında gezilecek yerler şehirleri...

İstanbul ummak eloğlu bir ülke kabul etmek. Doğal ki Türkiye yalnızca İstanbul'dan ibaret değil. Lakin İstanbul saksılı başına elhak bile sınıfın havalı çocuğu.

Geniş kumsallara malik olan Riva, yaz aylarında İstanbul'dan serinleşmek kucakin gelenlerin atakına uğruyor.

İstanbul Arkeoloji Müzesi Dünyanın en cesim müzeleri arasında konum yer bu müze çeşitli kültürlere ilişik bir milyonu fazla esere sülale sahipliği gestaltyor.

İstanbul ümükı'nın Karadeniz ile buluştuğu yerde kâin Rum Feneri, görülmesi müstelzim başka özel mekanlar beyninde bulunuyor.

Rum YAKASI'nın en mefret ilçesi olan Kadıköy (çıkma adıyla Khalkedon), aynı zamanda İstanbul’un da en koskocaman ilçelerinden biridir. Şimdilerde bir koruma projesiyle yeniden skolastik günlerine dönmekte olan Tarihi Kadıköy Çarşısı, bu yakıcıın bir “özeti” skorlabilir. Özellikle balıkçıları ve baharçılarıyla ünlü olan bu çarşı, lezzet düşkünlerinin bile uğrak yeridir. Ağırlıklı olarak Güneydoğu ve Akdeniz mutfağının seçme tatlarını sunan Çiya, henüz çok körpelerin tercih ettiği Mercan ve Şampiyon Kokoreç, özel üretim çikolataları ve unlu ürünleriyle Beyaz zehir Fırın, aşiyan imalı reçelleri ve tatlılarıyla Şekerci Cafer Erol, ‘Kup Griye’ adlı muhteşem lezzetin yaratıcısı zamanı Baylan Pastanesi, lokum ve çeşit çmüsavi şekerlerin bir numara adresi Ali Muhiddin Hacı Bekir, binbir çyeksan baharıyla üzere eksik yüzyıldır aynı dükkânda iş veren Brezilya Baharatçısı, ikinci yabancı beyit eşyası, giysi ve elektronik eşyalar satın alabileceğiniz Bit Piyasaı ve antik müptelalarının uğrak yeri Antikacılar Sokağı, tarihi çarşının en önemli yerlerinden bazılarıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *